O nas

Portal "Opieka Dla Bliskich" jest narzędziem komunikacji potencjalnych usługodawców i usługobiorców w wybranych, niezwykle istotnych dziedzinach naszego życia.

Zabiegani, zmęczeni pracą i innymi obowiązkami nie mamy sił, czasu i możliwości zabezpieczenia opieki dla najbliższych. Na naszym Portalu w jednym miejscu będą dostępne informacje i oferty w zakresie opieki dla dzieci, pomocy w nauce, wsparcia dla osób starszych i niepełnosprawnych, także specjalistycznej opieki, pomocy w domu, wykonania fachowych napraw i remontów. Pod hasłem Babcia/Dziadek na medal prowadzić będziemy aktywizację osób starszych, które będą miały do zaoferowania swój czas, cierpliwość, łagodność i serce.

Ponadto Portal oferuje bezpłatnie możliwość umieszczenia oferty dobrej sąsiadki/dobrego sąsiada, którzy chętnie wpadną na kawę, porozmawiają, zabiorą na spacer, podleją kwiatki w czasie urlopu. Mieszkamy w kamienicach, blokach, mijamy się codziennie, czasem nie mówiąc sobie nawet słów powitania, a przecież wystarczy niewiele by poznać się, zaprzyjaźnić, świadczyć sobie wzajemnie drobne usługi, wspierać się w naszym zabieganiu. Rozejrzyjmy się, może za ścianą mieszka ktoś samotny, może wyciągnę do kogoś pomocną dłoń.


Będziemy z uwagą słuchać opinii Państwa, umiejętnie je wykorzystywać, czuwać nad rozwojem i bezpieczeństwem Portalu. Dzięki wysokiej jakości obsługi, stanowiącej priorytet w naszym działaniu, zamierzamy zdobyć Państwa zaufanie i sympatię.

Życzymy pełnego satysfakcji korzystania z Portalu
Zespół "Opieka Dla Bliskich"