Nasze kategorie

Przedstawiamy opis wszystkich kategorii, w ramach których możecie Państwo świadczyć swoje usługi:
 
1. Babcia/Dziadek na medal
Jeśli masz w sobie dużo ciepła, łagodności, spokoju i cierpliwości, to jesteś idealną kandydatką na Babcię, która obdarzy miłością powierzane jej dziecko. Jeśli masz w sobie odpowiedzialność, odwagę, cierpliwość, spokój, to możesz stać się wzorem dla dziecka i być ukochanym Dziadkiem. Babcie i dziadkowie to takie osoby,  które mają czas na zajęcie się dzieckiem, spacer, gry i zabawy z nim, rozwijanie jego pasji i zainteresowań. Mają w sobie dojrzałość przeżytych lat oraz wiele serca dla innych.
 
2. Klub malucha
Chcesz pozyskać dzieci do swojego Klubu – u nas możesz pochwalić się jak organizujesz opiekę dla dzieci, co ciekawego robisz z nimi i dla nich, jakie zajęcia im oferujesz. Daj się poznać!
 
3. Korepetycje
Masz wiedzę, umiejętność jej przekazywania, spokój i cierpliwość, czas i chęci – znajdzie się ktoś kto potrzebuje Twoich umiejętności.
 
4. Opieka nad dziećmi
Lubisz dzieci, wychowałaś lub wychowujesz własne lub opiekowałaś się młodszym rodzeństwem, jesteś cierpliwa, spokojna, ale i pełna pomysłów jak można ciekawie spędzić czas z dzieckiem – może to szansa by robić to co lubisz.
 
5. Opieka nad starszymi
Jeśli masz w sobie spokój, cierpliwość, łagodność, chęć pomocy innym, to zajęcie dla Ciebie. Osoby starsze nie zawsze radzą sobie z wszelkimi obowiązkami, potrzebują pomocy i wsparcia, także chwili rozmowy i wspólnego wypicia herbaty.
 
6. Opieka specjalistyczna
Jeśli posiadasz specjalistyczne umiejętności pielęgnacji chorych, rehabilitanta, masażysty, jeśli potrafisz nieść ulgę chorym – zgłoś się. Na Twoją pomoc czeka wielu potrzebujących.
 
7. Opieka nad zwierzętami
Kochasz zwierzaki: koty, psy, chomiki, rybki, znasz się nad tym, a jeśli nawet nie to szybko się uczysz, jesteś odpowiedzialny, można powierzyć Ci spokojnie opiekę nad pupilami małymi i większymi – zgłoś się, może ktoś potrzebuje Twojej pomocy w opiece nad zwierzętami.
 
8. Pomoc domowa
Zabiegani, zapracowani, nie zawsze mamy czas na zajęcie się domem/mieszkaniem. Czasem niezbędna  jest pomoc kogoś, kto posprząta, ugotuje, uprasuje, zadba o nas, a my w nielicznych wolnych chwilach będziemy mogli beztrosko odpocząć.
 
9. Super sąsiadka/sąsiad
Masz czas, chętnie zrobisz drobne zakupy, odbierzesz list, kupisz leki, dopilnujesz mieszkania w czasie urlopu gospodarzy, czasem razem z nimi wypijesz herbatę lub wyjdziesz na wieczorny spacer – tak znajduje się znajomych i przyjaciół. Daj się poznać sąsiadom - nie będziesz sam!
 
10. Transport specjalistyczny
Masz odpowiednie środki transportu by przewozić chorych i niepełnosprawnych – zarejestruj się, z nami łatwiej będzie Cię odszukać.
 
11. Złota rączka
Wszystko potrafi, umie zaradzić każdemu problemowi, naprawi  zepsuty kran, wymieni uszczelkę, dokręci śrubki, złoży szafkę  z elementów, podłączy sprzęt elektroniczny i jeszcze dużo więcej. Jeśli posiadasz takie umiejętności, to możesz u nas znaleźć klientów.